درباره ما

گروه صنعتی آذر پیشرو

گروه صنعتی آذر پیشرو قطعه در سال 1375 در راستای خود کفایی در ضمینه تجهیزات صنعت نفت با مدیریتی با سابقه در این صنعت و با هدف تولید تجهیزات جایگاه های توزیع سوخت تشکیل و راه اندازی گردید. همچنین این شرکت، در طی چندین سال تلاش پی در پی، موفق به راه اندازی خط تولید کامل دیسپنسرهای سوخت گردید و با توجه به کیفیت بالا، قیمت معقول و رعایت تمامی استاندارد ها مطابق با کارشناسان محترم شرکت ملی پخش فروارده های نفتی، دیپنسرها را مورد تایید این شرکت رسانید.

بخشی از فعالیت های این شرکت در سال های گذشته

اولین تولید کننده قطعات یدکی و تلمبه و دیسپنسر های عرضه سوخت جایگاهی با اخذ مجوز های لازم از شرکت ملی پخش فراورده های نفتی.

ساخت و تولید قطعات جانبی دیسپنسر و جایگاه و همچنین خط تولید شیلنگ تخلیه (کامپوزیت) سوخت به صورت کامل ساخت ایران که با استقبال شرکت ملی نفت قرار گرفت.

sered ساخت کنترل های دیجیتال

sered مشارکت در طرح تبدیل تلمبه های مکانیک به دیجیتال

sered مشارکت در طرح زیبا سازی جایگاه

sered تبدیل تلمبه های تک نازل به دو نازل

که این پروژه ها در زمان خود با موقیت و رضایت کامل داران محترم در سراسر ایران به اتمام رسید

با ورود به دهه هشتاد با توجه به شرایط و خلاء محصولات با تکنولوژی روز دنیا که کاملا قابل درک بود، در این راستا شرکت اقدام به ساخت تلمبه و دیسپنسر و به دنبال آن اخذ مجوز از شرکت ملی پخش در این خصوص گردید.

لازم به ذکر است در طی این سال ها یکی از فعالیت های شرکت مجوز تایید صلاحیت در حفظ و نگهداشت انبار های نفت بوده است.

در سال 1387 با ساخت دستگاه تانک مانیتورینگ و گرفتن مجوز مورد نیاز از صنعت نفت، اقدام به تجهیز جایگاه به این سیستم نمود.

در سال 1387 در بخش کارت خوان اقدم به حذف مدار واسط نمود و این طرح را در کلیه دیسپنسر های خود اعمال نمود، به طوری که تمامی محصولات این شرکت فاقد مدار واسط و بردهای مشابه می باشد. حذف این برد باعث هماهنگی و اجرا کامل دستورات بخش کارت خوان و تسریع در زمان سوخت گیری می شود.

در سال 1390 موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی ( (18001) OHSAS – ISO 14001 – ISO 9001) IMS و همین طور HSE از QAL انگلستان گردید.

در طی سال های گذشته ارتقاء سطح کیفی و تکنولوژی، تنوع محصول با قیمتی معقول و طول عمر بالا و همچنین خدمات پس از فروش با ضمانتی فراگیر در الویت کار این شرگت قرار داشته که این تغییرات در محصولات این شرکت در سال های متمادی به وضوح قابل مشاهده است.

و اکنون با رویکردی نو با کوله باری از تجربه به آینده ای ناب در راه خدمت گذاری به شما عزیزان می اندیشیم.

نشانی

  • نشانی: اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، کوچه مسجد الرضا، پلاک 99، طبقه پنجم، واحد 52
  • تلفکس: 36636698-36636697-031
  • کارخانه: 33879679-031
  • تامین قطعات: 33860338-031
  • خدمات پس از فروش: 32301723-031
  • ایمیل:

نقشه گوگل